Cześć, mam na imię Magda. Pomagam zachować dobre chwile na dłużej.

Uwieczniam je w zdjęciach naturalnych, pełnych ciepła i uśmiechów – takich, jak codzienność, którą chciałabyś na zawsze zapamiętać i o której chcesz opowiadać wnukom. A przedsiębiorców i nie tylko ich wspieram w budowaniu spójnego i autentycznego wizerunku, dzięki sesji zdjęciowej w miejscu pracy lub w ulubionej kawiarni, w której przychodzi do głowy tyle pomysłów.

ZOBACZ MOJE PORTFOLIO

Zawsze na zdjęciach interesowali mnie ludzie, nie krajobrazy czy architektura. Fascynowały mnie ich uśmiechy, pozy, niewymuszone kadry. To dlatego największą satysfakcję sprawia mi robienie portretów.

Możliwe, że przeglądasz wyniki wyszukiwania „fotograf Śląsk” i trafiłaś do mnie, tutaj, bo chcesz, by na Twojej sesji zdjęciowej panowała luźna atmosfera, swoboda, by zdjęcia były takie właśnie Twoje. Innym warunkiem dobrej sesji jest to, żeby fotograf umiał towarzyszyć zdjęciom, odkrywał Ciebie i Twoją rodzinę, a nie narzucał swojej wizji. Mam nadzieję, że już czujesz, że jesteś w dobrym miejscu, bo tak właśnie pracuję.

A jeśli tak jak ja lubisz naturalne, nie studyjne kadry, celebrację codzienności, a po latach przeglądanie pełnych ciepła zdjęć, które upamiętniają wyjątkowe chwile Twojego życia, zajrzyj koniecznie do mojego portfolio. Zobaczysz na zdjęciach wspaniałe osoby, ich nastrój. Zauważysz, jak swobodnie czują się na sesji, co znaczy, że daję im na to przestrzeń i dostosowuję zdjęcia do indywidualnych oczekiwań.

Zdjęcia wykonuję w plenerze, w Twoim domu lub w każdym innym miejscu, które przyjdzie Ci do głowy – to może być Twoje biuro, w przypadku sesji wizerunkowej, ulubiona kawiarnia lub miejsce, które chcesz szczególnie zapamiętać.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Jakuba i mamą wspaniałej Hani. Uwielbiam pić herbatę w dużym kubku, mam wtedy nadzieję, że ona nigdy się nie skończy ;) Lubię coś stworzyć własnymi rękami, zwłaszcza rzeczy papiernicze, i przygotować wyjątkowe zaproszenia np. na ślub, przyjęcie lub rocznicę.

ZOBACZ MOJĄ OFERTĘ

Opinie

"Podczas sesji wizerunkowej z Magdą czułam się jakby to było moje naturalne środowisko – ujęcia, kadry, kolory – wszystko było doskonałe za pierwszym razem, bez dubli. Momentalnie złapałyśmy kontakt i poczułam się naturalnie w towarzystwie Magdy. Dzięki temu zdjęcia wyszły naturalne, a znajomi i klienci zachwycając się nimi, podkreślają ich autentyczność."

Marianna

"Człowiek o uważnym oku, wrażliwym sercu, kreatywnym spojrzeniu i refleksie, dzięki któremu złapie i zachowa każdą wyjątkową chwilę. Współpraca z Madzią, to zawsze wielka przyjemność, owocująca pięknymi fotografiami. Dzięki kochana."

Kasia

"Magda wkłada w to co robi całe serce i pasje do fotografowania. Pełen profesjonalizm, terminowość. Tworzy przyjazna aurę, która wpływa tak kojąco, że zapominałam o tym że pstryka zdjęcia. to było raczej spotkanie z super kobietą niż sesja. Czułam się bardzo swobodnie i naturalnie. Polecam serdecznie. ps. nawet moje dzieci zaczarowała."

Marta