Sesja #fresh48 Oliwki

To kolejna sesja w Katowickim Centrum Onkologii na Raciborskiej. Sesja przy której zaczęłam się zastanawiać i podpytywać Was o kwestię zdjęć czarno białych w fotografii noworodkowej. Zawsze oddaję galerię do wyboru z przynajmniej kilkoma zdjęciami b&w, niezależnie od tego jaka to sesja. U Oliwki było tych zdjęć troszkę więcej niż zazwyczaj, ale Rodzicom chyba się spodobały, gdyż wybrali ich stosunkowo dużo ;)

Lubię zdjęcia czarno białe, mają swój klimat, są takie bardziej artystyczne moim zdaniem ;) Jednak zdaję sobie sprawę, że w przypadku zdjęć noworodków mogą się one po porostu źle kojarzyć, np. z jakąś tragedią. Wszystko zależy od odbiorcy i jego doświadczeń. Myślę, że mogę oszacować, że zdania są podzielone pół na pół. Zamawiając u mnie sesję nie musisz decydować od razu, nie musisz też wybierać zdjęć b&w. Galeria do wyboru zawiera ogrom zdjęć kolorowych, z których na pewno wybierzesz swoje perełki :)

Porozmawiajmy o Waszej sesji noworodkowej w szpitalu

Jeśli macie więcej pytań odnośnie sesji noworodkowej w szpitalu lub nie jesteście do końca przekonani czy taka forma zdjęć jest dla Was odpowiednia, zapraszam do kontaktu, z przyjemnością porozmawiam i omówię szczegóły.

A szczegółową ofertę znajdziecie tutaj.