Cześć, mam na imię Magda.

Zawsze kiedy nowa osoba zgłasza się do mnie na sesję, mam ochotę usiąść obok niej, napić się wspólnie herbaty, w ogromnym kubku, jak lubię… I poznać to, czego się spodziewa po naszej sesji albo wspólnie pomyśleć o ujęciach.

Dlatego też ten blog będzie takim miejscem, w którym możemy się spotkać. Opowiem Ci trochę o tym, jak widzę fotografię i czego możesz się spodziewać na moich i Twoich też sesjach.

Wymarzona strona www i blog

Tymczasem uśmiecham się do Ciebie, dzieląc się moją radością. Przygodę, o ile można to nazwać przygodą, z fotografią zaczęłam dawno temu. I zawsze marzyło mi się miejsce, w którym będę mogła dzielić się moimi kadrami. I oto jest. Czuję się trochę jakbym odpakowywała wymarzony prezent. Bo strona i blog, na którym jesteś, to moje czwarte podejście. Uwierzysz? Czwarte. Pierwsze dwie współprace mi nie wyszły, więc trzecią stronę zbudowałam sama (doskonała na pewno nie była! ;)), dzięki temu teraz wiedziałam dokładnie, czego chcę. I znalazłam kogoś, kto w tak piękny sposób ogarnął dla mnie ten temat. Dziękuję Monice z dream&design  za mega profesjonalizm, przemiły i rzeczowy kontakt, świetne rady, duże zaangażowanie i cierpliwość ;), a do tego mega wyczucie estetyki. Mariannie ze slownosci.pl jestem dozgonnie wdzięczna za fachową redakcję tekstów, wsparcie i czytanie w myślach ;).

Nie jestem jakimś wirtuozem słowa, pisanie nie przychodzi mi łatwo, ale bardzo chciałabym, aby ten blog był miejscem kontaktu z Tobą, dzielenia się podpowiedziami odnośnie sesji i pokazywania dłuższych materiałów zdjęciowych.

Jakie rodzaje fotografii są mi najbliższe?

Zawsze na zdjęciach interesowali mnie ludzie. Fascynowały mnie ich uśmiechy, pozy, niewymuszone kadry. Dlatego najbardziej lubię robić portrety, w tym portrety biznesowe, ale też upamiętniać ważne chwile rodzinne jak np. powitanie nowego członka rodziny podczas sesji noworodkowych.

Zapraszam Cię więc na wszelakie sesje rodzinne, ciążowe, a potem noworodkowe ;) kobiece i wizerunkowe.

Szukasz fotografa z Bytomia i okolic? Dobrze trafiłaś.

Jeśli szukałaś w Google „fotograf Bytom i okolice” i trafiłaś do mnie, tutaj, to rozgość się, przejrzyj zdjęcia w portfolio i jeśli chcesz, by na Twojej sesji zdjęciowej panowała luźna atmosfera, swoboda, żeby zdjęcia były takie właśnie Twoje, to napisz do mnie.