Uroczystości

chrzest, komunia, reportaż z urodzin, wieczór panieński, baby shower

To są szczególne momenty, kiedy wokół Ciebie i Twojej rodziny zgromadzone są najbliższe osoby: rodzina, przyjaciele, bliscy, znajomi.

Chciałabyś udokumentować te chwile, by móc do nich wracać. Zależy Ci pewnie też na zdjęciu grupowym, na którym będą wszyscy, które będzie dobrze doświetlone i nieporuszone. I tak będzie. Jeśli zaprosisz mnie do towarzyszenia i uchwycenia ważnych dla Ciebie momentów, to będę z Tobą i Twoimi gośćmi przez godzinę. W tym czasie wykonam zdjęcia grupowe i portretowe, pamiętam też o dekoracjach.

Udział w sesji oznacza akceptację regulaminu, który zawiera sposób rozliczenia i terminy dostarczenia zdjęć. W cenie usługi są indywidualne konsultacje przed sesją, które pomogą poczuć się swobodniej podczas sesji, rozwieją wątpliwości co do ubioru czy miejsca sesji oraz poradniki, jak się do niej przygotować.

Zarezerwuj termin sesji

Albumy

Dołączone do sesji albumy są przepiękną formą zachowania wspomnień upamiętniających ważne chwile, tęsknoty, marzenia. Nie musisz po otrzymaniu zdjęć z sesji przeglądać kilkadziesiąt ofert drukarni cyfrowych, wybierać zdjęcia, szukać odpowiedniego albumu na nie, a potem je układać odpowiednio. Wybierasz format i oprawę, a ja zajmuję się resztą. Zyskasz czas, a ja skorzystam z mojego doświadczenia i zmysłu estetycznego, by przygotować dla Ciebie najpiękniejszą pamiątkę – stylowy album z kartami drukowanymi na jedwabnym papierze. Dzięki temu będziesz mogła odpowiednio zaprezentować zdjęcia, spokojna o jakość wydruku i sposób ich oprawy.

  • EKO album 20x20cm (5 rozkładówek = 10 stron) – 110zł
  • EKO album 20x20cm (10 rozkładówek = 20 stron) – 160zł
  • 20x20cm (10 rozkładówek) – 220zł – każda kolejna rozkładówka – 12zł
  • 25x25cm (10 rozkładówek) – 300zł – każda kolejna rozkładówka – 15zł
  • 30x30cm (10 rozkładówek) – 360zł – każda kolejna rozkładówka – 18zł
  • Grawer na okładce – 30zł
  • Złocenie na okładce – 35zł
  • Materiałowe opakowanie na zdjęcia – 120zł
  • Harmonijka 7x7cm – 60zł
  • CrystalBoardy (wydruki na piance), komplet (2,3 lub 4 sztuki) – 150zł

Odbitki

Do każdej sesji dodaję odbitki, a ich ilość zależy od wykupionego pakietu. Możesz zamówić dodatkową ilość odbitek zgodnie z preferencjami. Zdjęcia będą wydrukowane na jedwabnym papierze z białą ramką. To dodatkowy atut sesji, bo wiem, że często przekładamy wywołanie zdjęć w nieskończoność, dlatego ja zrobię to za Ciebie.

Pakowanie

Wszystkie odbitki pakuję z ogromną starannością, otrzymacie je w pięknym pudełku, tak by pięknie się reprezentowały oraz były zabezpieczone przed uszkodzeniem. Przygotowanie do sesji domowej wysyłam w poradniku. Dodatkowo możesz o tym przeczytać na moim blogu.

Voucher na prezent

Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba marzy o sesji zdjęciowej, możesz sprezentować jej voucher na sesję. Możesz tak wykupić każdy rodzaj sesji (kobiecą, noworodkową, rodzinną czy biznesową). Każdy voucher wykonuję własnoręcznie. Ważny jest 6 miesięcy od daty zakupu.